دوشنبه 14 بهمن 1393 eurasia@eurasiatrading.net
Skip Navigation LinksHome : صفحه اصلی : فعالیتها : ماشین آلات سنگین راهسازی : نماینده انحصاری شرکت هپکو : اطلاعات شرکت هپکو ورود به سایت   
Skip Navigation Links
ماشین آلات سنگین راهسازیExpand ماشین آلات سنگین راهسازی
ترانسفورمرهای توزیع و قدرتExpand ترانسفورمرهای توزیع و قدرت
عمرانExpand عمران
 

 
New Page 2

تاریخچه شرکت

شرکت هپکو در اسفند 1351 با هدف مونتاژ و تولید ماشین آلات راهسازی به ثبت رسید . از سال 1354 فعالیت خود را با راه اندازی یک مجتمع تولیدی در زمینی به مساحت تقریبی 100 هکتار و سالن تولیدی به مساحت 40 هزار متر مربع در شهرستان اراک با همکاری شرکت های اینترنشنال هاروستر (آمریکا ) ، دایناپاک (سوئد ) ، پوکلین(فرانسه ) ، ساکایی (ژاپن ) و لوکومو(فنلاند )آغاز نمود .
از سال 1363 طرح توسعه با همکاری فنی شرکت های "لیبهر" و "ولو" با هدف ساخت بدنه و قطعات فلزی ماشین آلات راهسازی در ایران در دستور کار قرار گرفت و با ایجاد یک سالن 60000 متر مربعی و خریداری، نصب و راه اندازی ماشین آلات مدرن با هدف تولید 2100 دستگاه انواع ماشین آلات راهسازی ( در فاز اول ) به بهره برداری رسید . با سرمایه گذاریهای انجام شده این ظرفیت تا 4800 دستگاه در سال افزایش یافت. بطور همزمان فعالیتهایی به منظور توسعه و تعمیق ساخت داخل کشور آغاز گردید که منجر به تشکیل تامین قطعات تحت مالکیت هپکو به نام مهندسی و قطعات ماشین آلات راهسازی در سال 1372 شد .
شرکت با عنایت به ظرفیت های اضافی در سالن ساخت و ایجاد زمینه اخذ سفارش قطعات از سال 1375 به تدریج به ساخت قطعات و مجموعه بزرگ نیروگاهی نفت و گاز ، خط تولید فولاد و جرثقیل های بندری روی آورد که مجموعه عملیات و توانمندی ساختی ان به ایجاد یک شرکت جدید تحت مالکیت هپکو بنام تولید تجهیزات انرژی (تتا) در سال 1381 منجر گردید.
شرکت در حال حاضر با همکاری با شرکت های تحت پوشش خود و شرکای تجاری معتبر جهانی تولید ، تامین ، عرضه و پشتیبانی انواع ماشین آلات راهسازی ، معدنی ، کشاورزی و تجهیزات صنعتی را دنبال می نماید .

 

 

شرکت هپکو در یک نگاه


ماموریت

شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو) با موقعیتی منحصر به فرد در ایران و خاورمیانه بمنظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و ذینفعان ، ساخت، تولید،توزیع و پشتیبانی ماشین آلات راهسازی ، معدنی ، کشاورزی را با بهره گیری از منابع مدیریتی و انسانی کار آمد و متبحر ، بر عهده دارد و از این طریق نقش مهمی را در اجرای پروژه های زیر بنایی ایفـــــاء می نماید .
::.  هدف بنیادی
     مشارکت در ایجاد و توسعه ساخت ها و زیر ساخت های اقتصادی
::.  چشم انداز
     داشتن بالاترین سهم بازار ایران در تمام زمینه های فعالیت و حضور در بازار های هدف در خارج از ایران
::.  ارزشهای بنیادین
      شفافیت و ارائه اطلاعات واقعی به ذینفعان رعایت و صیانت متوازن کلی ذینفعان
 

وب سایت : www.hepcoir.com

 

صفحه اصلی - معرفی شرکت - اخبار - گواهینامه ها - مشتریان - فرصتهای شغلی - تماس با ما

Copyright © 2005 Eurasia Trading'' . All rights reserved.

power by: webgostaran